środa, 6 lutego 2013

Relacja z diety NA ŻYWO!!! Dzień 36 i KONIEC DIETY MĘŻA         Wczorajszy dzień był ostatnim dniem diety dr Dąbrowskiej dla mojego Męża. Od dzisiaj do warzyw dołącza produkty zawierające tłuszcz i białko, powoli "wychodzi" z diety. Koniecznie przeczytajcie Jego poniższą wypowiedź, aby dowiedzieć się jakie są powody przerwania diety i jak się czuje:

"Postanowiłem zakończyć dzisiaj dietę, ponieważ mój organizm dawał już oznaki, że ma dość. Ostatnie 2-3 dni jestem wyraźnie osłabiony. Bolą mnie mięśnie nóg, zwłaszcza łydki, a nie miałem jakiegoś szczególnego wysiłku. Ogólnie czuję 
"w środku", że powinienem już skończyć. 

Ważne jest, aby prawidłowo odczytywać sygnały jakie daje nam organizm, zwłaszcza należy być na to wyczulonym w późniejszych tygodniach diety-nie należy jej kontynuować na siłę (np. bo założyłem sobie 6 tygodni, to muszę tyle wytrzymać). Dodam jeszcze, że blisko rok temu robiłem pierwszy raz dietę dr Dąbrowskiej i założyłem sobie, że będę pościł 40 dni (był to akurat Wielki Post). Czułem się jednak bardzo dobrze, więc trwałem na diecie 7 tygodni (także w Święta Wielkanocne), a zakończyłem tylko dlatego, że uważałem kontynuacje diety za niebezpieczną.

Podsumowując, podczas diety ważne jest wsłuchiwanie się w swój organizm oraz zachowanie zdrowego rozsądku. Wychodzenie z diety powinno trwać 1/3 czasu diety, czyli w moim przypadku około 10 dni." 


                            Dzisiejsze wyniki przedstawiają się następująco:

TATA                                                                                         MĄŻ

Waga                  Ciśnienie                                                        Waga 

98,6                   124/80                                                             80,5UWAGA! Wyniki z poprzednich dni znajdziecie tutaj. Zobacz również:

O mnie...

2 komentarze:

  1. Dopiero dzisiaj przypadkowo trafiłam na tego bloga:) w niedzielę kończę dwutygodniowy okres diety dr Dąbrowskiej:) Nie miałam ogromnej nadwagi, dlatego też schudłam tylko 3,5 kg choć chciałabym więcej... dlatego za jakiś czas znowu powrócę do jej stosowania i na pewno skorzystam z Państwa przepisów:) Gratuluję wytrwałości i sukcesu zrzucenia wagi. Dieta jest wymagająca i w początkowym okresie trudna, dlatego podziwiam wytrwania tak długiego okresu :) Pozdrawiam serdecznie!
    Agata

    OdpowiedzUsuń
  2. mm chyba spróbuję tej diety bo ciągle odnawiają mi się torbiele .Jednak zapytam lekarza .Po ostatnich lekach mam ciągle pragnienie a i waga coraz większa.Zastanawiam się jak to pogodzę z pracą?Mam system 12-to godzinny a co ze słodkim?o efektach napiszę no chyba że pojadę na turnus .Pozdrawiam wszystkich którzy dzielnie walczą o siebie i życzę wytrwałości.KATARZYNA

    OdpowiedzUsuń